Fiona szczekający uciekający piesek do raczkowania Tiny Love

Jeżdżący na kółkach interaktywny piesek z możliwością skrętów dzięki elastycznemu brzuszkowi jest doskonałą zabawką do nauki raczkowania a potem chodzenia.

Zabawka poruszając się szczeka i gra miłą dla ucha, wesołą melodię. Możliwa jest zmiana prędkości poruszania się zabawki.

Chwilowo niedostępny

Interaktywny piesek FIONA to prześliczny różowy piesek z szeleszczącymi uszkami i tułowiem -  harmonijką. Elastyczny tułów pozwala na poruszanie się zabawki torem prostym oraz okręznym. Jak FIONA zachęca malucha do poruszania się: Piesek rozpoczyna spacerować po delikatnym dotknięciu, po czym zatrzymuje się, ponowne dotknięcie wprawia zabawkę w ruch Fiona poruszając się szczeka i gra miłą dla ucha, wesołą melodię Możliwa jest zmiana prędkości poruszania się pieska.

Ogonek i główka interaktywnego pieska Fiona z dłuuugimi uszami jest uszyta z mięciutkiego, przyjemnego w dotyku materiału, natomiast tułów i nóżki - z delikatnego, sprężystego plastiku.

Zabawka rozwija zdolności poznawcze oraz kształtuje wszystkie zmysły dziecka.

Jak zachęcić Fionę do poruszania? 

1. Piesek rozpoczyna spacerować po delikatnym dotknięciu, po czym zatrzymuje się, ponowne dotknięcie wprawia zabawkę w ruch.

 Interaktywny piesek Fiona posiada te same funkcje co Piesek Fred.

Wymiary opakowania: 260 x 140 x 260 mm 

Zabawka nie zawiera baterii

Zdjęcia: