Geomag E-Motion Magic Spin szwajcarskie klocki magnetyczne 38el 5l+

Geomag E-Motion to linia klocków edukacyjnych wyrażająca koncepcję dynamizmu zawartą w zabawie Geomag i pozwala ci budować zabawne konstrukcje w ruchu, co ożywia zadziwiające efekty świetlne. E-motion zawiera specjalne akcesoria i instrukcje umożliwiające tworzenie wielu dynamicznych konstrukcji.   
Chwilowo niedostępny

Szwajcarskie magnetyczne klocki Geomag to wspaniała zabawka edukacyjna, oparta na połączeniu fizycznych właściwości magnesu i szwajcarskiej precyzji i innowacyjności. Łącząc magnetyczne pałeczki z niklowanymi kulkami, możemy w bardzo prosty sposób budować trójwymiarowe obiekty i przedmioty.

Jedynym ograniczeniem jest tu nasza własna fantazja

   Wspaniała zabawka dla całej rodziny

Geomag E-Motion to linia klocków wyrażająca koncepcję dynamizmu zawartą w zabawie Geomag i pozwala ci budować zabawne konstrukcje w ruchu, co ożywia zadziwiające efekty świetlne.

E-motion zawiera specjalne akcesoria i instrukcje umożliwiające tworzenie wielu dynamicznych konstrukcji.   

Klocki Geomag to doskonała zabawka zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. 

Geomag to wspaniała zabawka edukacyjna, oparta na połączeniu fizycznych właściwości magnesu i szwajcarskiej innowacyjności.

Nowa linia klocków magnetycznych wyprodukowanych w Szwajcarii dla osób ambitnych, kreatywnych, ciekawych świata, podejmujących nowe wyzwania. 

Klocki magnetyczne Geomag posiadają mnóstwo zalet. 

Szwajcarskie klocki magnetyczne Geomag są zabawką edukacyjną, pomagającą w zrozumieniu zasad geometrii, matematyki oraz zasad przyciągania pola magnetycznego. 

Dzięki możliwości stworzenia brył o różnych kształtach są użytecznym narzędziem do wykonywania symulacji różnorodnych form architektonicznych.

Klocki magnetyczne mają zastosowanie w medycynie gdyż mają właściwości terapeutyczne i antystresowe oraz rehabilitacyjne, szczególnie pomocne pacjentom dla odzyskania sprawności manualnej.  

Wiek 5+

Zdjęcia: