Geomag Kids Panels 68el szwajcarskie klocki magnetyczne

Szwajcarskie Magnetyczne klocki Geomag to wspaniała zabawka edukacyjna, oparta na połączeniu fizycznych właściwości magnesu i szwajcarskiej innowacyjności.  

  Magnetyczne klocki Geomag Panels sprawią ogromną frajdę Twojemu dziecku i zapewnią mu cudowną zabawę na wiele godzin, a przy okazji wspomogą rozwój jego wyobraźni i kreatywnego myślenia, które to umiejętności przydadzą się mu w przyszłości.

 Geomag to doskonała zabawka zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. 

 Klocki magnetyczne  Geomag nie są produkowane w Chinach, lecz w Szwajcarii.

Chwilowo niedostępny

Zalety klocków magnetycznych:
Klocki Geomag są wyprodukowane z bezpiecznych materiałów, pobudzają do konstruowania unikalnych form, rozwijają kreatywność.
Pomagają zrozumieć podstawy geometrii, matematyki, chemii oraz zasady przyciągania pola magnetycznego, budowy atomu i struktur układu cząsteczek.
Pomagają rozwijać dzieciom i dorosłym ich własne umiejętności manualne i umysłowe.

Łącząc magnetyczne pałeczki z niklowanymi kulkami, możemy w bardzo prosty sposób budować trójwymiarowe obiekty i przedmioty. Jedynym ograniczeniem jest tu nasza własna fantazja.

 Klocki magnetyczne  Geomag nie są produkowane w Chinach, lecz w Szwajcarii.

Zapewnia to dostosowanie norm produkcyjnych do najnowszych dyrektyw Unii Eurpejskiej, jest gwarancją nietoksyczności, bezpieczeństwa i wysokiej jakości materiałów. 

Na tle innych klocków magnetycznych wyróżnia je także siła magnesu i solidność wykonania. 

Dlatego też klocki Geomag charakteryzują się łatwością łączenia elementów i wytrzymałością budowanych konstrukcji, nawet przy ich dużych rozmiarach.

Odpowiednio dostosowana siła przyciągania pozwala również na wykorzystanie pola magnetycznego do wprowadzania konstrukcji w ruch wirowy wokół własnej osi.

GEOMAG wyprodukował już wiele serii klocków magnetycznych.

Zestaw zawiera:
24 drążków,
20 kulek,
24 paneli.

Wymiary opakowania: 32cm x 21cm x 5 cm

Wiek: od 3 lat  

Zdjęcia: