Lew uspokaja maluszka uspokajacz św/dźw Lamaze

Lew Logan to zabawka montowana do łóżeczka. Może być lampką nocną, pozytywką z różnymi melodiami do samodzielnego włączania przez dziecko i z mnóstwem ruchomych elementów.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: TOMY

119.00 zł

Zawieszka do łóżeczka lew Logan może być używana na wiele sposobów. Zamontuj ją w łóżeczku dziecka. Aby włączyć dźwięk, ruch i światło należy przycisnąć buźkę lwa. Można naciskać wielokrotnie, aby przełączać melodie i wybrać jedną z 3 dostępnych:
- wesoła melodia dzienna,
- uspokajająca kołysanka nocna,
- dźwięki natury (dżungla).
Łatwość obsługi sprawi wiele satysfakcji i radości dziecku. Sympatyczna buźka lewka i piękne kolory wprawione w ruch zaangażują je do obserwacji zachodzących zmian.

Zabawki Lamaze dla najmłodszych to masa wesołej, aktywnej zabawy, która wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka.

Logan może być również lampką nocną, można go zamontować na krawędzi łóżeczka. Delikatne światło lampki nocnej może być wykorzystywane tak długo, jak będzie tego potrzebowało dziecko.
Ustawienie przełącznika znajdującego się z tyłu zabawki na pozycję ON i przyciśnięcie pyszczka lwa Logana umożliwia wybranie żądanego trybu pracy:
- Tryb lampka nocna – bez melodii i ruchu. Światło nocne będzie się świecić przez 10 minut, po czym zabawka przełączy się w tryb gotowości. Aby wyłączyć światełko wcześniej należy nacisnąć i przytrzymać buźkę lwa Logana przez 2 sekundy. Jeśli jeszcze raz przyciśniemy pyszczek Logana lampka włączy się ponowne.
- Tryb światło, melodie i ruch. Każda melodia jest odtwarzana przez około 10 minut, po czym produkt przełącza się w stan gotowości w celu oszczędności baterii. Aby włączyć zabawkę wystarczy ponownie przycisnąć buźkę lewka. Przytrzymanie przez 2 sekundy spowoduje wyłączenie. 

Produkt nie zawiera BPA, ftalanów ani PVC

Razem z Lamaze pobudź wyobraźnię dziecka i jego zmysły, zainteresuj je wspaniałą zabawą, która pomoże mu w rozwoju! Jasne, żywe kolory i kontrastujące wzory zachęcają dziecko do skupienia wzorku a miękkie materiały i różne tekstury stymulują zmysł dotyku u dziecka.
Amerykańska marka Lamaze oferuje wyjątkowe zabawki, które dbają o prawidłowy rozwój najmniejszych dzieci od pierwszych chwil życia. Projektowane są ze ścisłą współpracą Lamaze International—America's, organizacją zajmującą się badaniami nad prawidłowym rozwojem dzieci, oraz wybitnymi specjalistami. Produkty są właściwie dobierane do każdej fazy rozwoju dziecka, dzięki czemu wspierają je na wszystkich etapach wzrostu. Pozwalają odkrywać kolory i dźwięki oraz rozwijać zmysły i intelekt.

LAMAZE to gwarancja wysokiej jakości i dbałości o staranne wykończenie nawet najmniejszych elementów każdej zabawki. 

Wszystkie zabawki Lamaze posiadają Europejski Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE

Wiek dziecka: 0 + 

Wymiary opakowania: 25,5cm x 28,5cm x 10,5cm

Zdjęcia: