Miękkie kostki klocki baw się i ucz literki cyferki MejPol

Bezpieczne miękkie klocki kostki do nauki kolorów alfabetu cyferek liczenia i kreatywnego myślenia polskiego producenta Mej-Pol

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: Ty i My

17.00 zł

Zabawa klockami Baby World nie tylko uczy rozpoznawania kolorów i kształtów, literek, cyferek i znaków matematycznych, ale też logicznego myślenia i kreatywności Maluszka.

Na czterech z sześciu ścianek klocka znajdują się obrazki przy których umieszczone są pierwsze literki ich nazw, bądź obrazki z cyferkami np. trzy kotki i cyferka 3 oraz znaki matematyczne.

Kolorowe klocki są doskonałe do zabawy rodzinnej gdzie - najpierw przy pomocy rodziców - a potem dziecko może samodzielnie układać litery w słowa oraz tworzyć proste zadania matematyczne.

Klocki są wykonane z miękkiego plastiku więc mogą się nimi bawić nawet małe dzieci. Dziecko może nimi swobodnie rzucać nie robiąc nikomu krzywdy i nie uszkadzają ściany czy podłogi.Są łatwe do utrzymania w czystości.

Z uwagi na podstawowe funkcje edukacyjne klocki są rekomendowane dla dzieci 3 lata+ ale mogą się nimi bawić nawet niemowlęta gdyż są całkowicie bezpieczne, miękkie, duże i bardzo kolorowe.

Zestaw zawiera 12 kolorowych klocków.
Wymiary opakowania: 32cm x 24cm x 8cm
Wymiary klocka: 8cm x 8cm x 8cm

Zdjęcia: