Mój pierwszy garaż drewniany +2 auta BoiKido

Drewniany i bajecznie kolorowy garaż dla najmłodszych miłośników motoryzacji. Garaż jest dwupoziomowy ze specjalnym zjazdem. W zestawie znajdują się także dwa kolorowe drewniane autka.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: BoiKido

65.00 zł

Mój pierwszy garaż Boikido to cudowna drewniana zabawa dla Twojego dziecka. 

Mój pierwszy garaż to wspaniały, 2-poziomowy, kolorowy garaż z 2 drewnianymi samochodzikami. Dwupoziomowy garaż z samochodzikami pozwoli Twojemu Maluszkowi zająć się jazdą i parkowaniem samochodów przez dłuuugie godziny.

Wciągnie on do zabawy nie tylko małego kierowcę ale i jego tatę. Wspólna zabawa dostarczy maluszkowi nie tylko niezapomnianych wrażeń ale i pozwoli budować doskonałe relacje z rodzicami.

Produkt pomaga rozwijać zdolności motoryczne dziecka. 

"W Boikido, wierzymy, że w świecie pełnym syntetycznych włókien i biernej zabawy, dzieci potrzebują prostych i atrakcyjnych zabawek. Zabawki Boikido zostały zaprojektowane w sposób przyjazny dla dziecka tak, aby dzieci podczas zabawy aktywnie używały wyobraźni, która jest rozwijana przez aktywną zabawę. Rozumiemy znaczenie poprawnego pobudzania dla dzieci i maluchów. Właśnie dlatego projektujemy zabawki, które zachęcają maluchy i dzieci, by zaspokoić tą potrzebę. Wierzymy, że zabawki powinny być ciekawe, służyć edukacji dziecka, cechować się ciekawą kolorystyką i być przyjazne dla dziecka. Zabawki powinny spełniać wszystkie oczekiwania dziecka ale i również rodzica. Nasza Obietnica Marki Ręcznie tworzyć drewniane gry i zabawki, które pobudzają dziecięcą wyobraźnię w magicznym dziecięcym świecie." 

Firma BOIKIDO to marka należąca do francuskiej firmy LET`S GO S.A
Wszystkie zabawki tej firmy WYKONANE i MALOWANE są RĘCZNIE
Wyprodukowane z drewna pochodzącego z dobrze zarządzanych lasów certyfikowanych zgodnie z zasadami FSC
Są pokryte nietoksycznymi farbami na bazie wody.
Pakowane w karton z recyklingu zadrukowany tuszem na bazie soli


Masa z opakowaniem: 1.300 kg  
Wymiary opakowania: 190 x 220 x 340 mm

Zdjęcia: