MR B Super Zabawka przytulanka z termoforem na kolkę ból brzuszka

Polski termofor Super Zabawka MR B to skuteczny sposób na kolkę i fantastyczny pomysł na prezent dla niemowlaka!

SUPER  PREZENT!!! 

Chwilowo niedostępny
MR B Super Zabawka to polska mięciutka kontrastowa przytulanka a dzięki kieszeni na wkład ogrzewający jest jednocześnie termoforem ogrzewaczem przeznaczona zarówno dla niemowląt na kolki jak też doskonale sprawdza się na spacerku w czasie chłodnych dni dla dzieci starszych i... nawet dla dorosłych, jest nie zastąpiona w przypadku przeziębienia czy np. zapalenia oskrzeli.                                              

Rewolucyjne połączenie designerskiej, milutkiej przytulanki z funkcją bezpiecznego ogrzewania dziecięcego brzuszka sprawia, że MR B działa kojąco na dziecko, dodatkowo stymuluje zmysł wzroku i dotyku.

MR B został zaprojektowany i wykonany w Polsce. Wszystkie elementy od materiałów, wkładu ogrzewającego aż po metki pochodzą z naszego kraju. Materiały z których jest uszyta zabawka sa zgodne z normą EN-71, posiadają certyfikat "Bezpieczny dla dziecka" oraz Europejski Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE.

https://youtu.be/hIO8wESdgFw

Sekretem MR B jest wkład solny, który po zgięciu patyczka nagrzewa się do temperatury 54 stopni Celsjusza. Kieszeń izolacyjna znajdująca się na plecach MR B gwarantuje utrzymanie temperatury do godziny. Wkład ogrzewający jest wielokrotnego użytku! Po zastosowaniu wystarczy włożyć wkład do gorącej wody na kilka minut. Jest nietoksyczny, bezpieczny i co najważniejsze - nie powoduje oparzeń, jak to może mieć miejsce w przypadku popularnych metod ogrzewania brzuszka suszarką lub termoforem.

https://youtu.be/F134ObyRpG4

SuperZabawka MR B jest nie zastąpiona w leczeniu przeziębienia czy np. zapalenia oskrzeli. Wystarczy przytulić MR B do klatki piersiowej. Jest to o tyle fajne, że w przypadku niemowląt/noworodków stosowanie tradycyjnych maści rozgrzewających jest praktycznie wykluczone.

Przytulanka wykonana jest z miękkiego pluszu wypchanego antyalergiczną włókniną. Z boku wszyto kolorowe metki.

Nóżka szeleści przy dotyku. MR B jest lekki i poręczny, idealny do chwycenia małą rączką!

SuperZabawka MR B jest odpowiedzią na rosnącą świadomość rodziców na temat rozwoju niemowląt i prawidłowej stymulacji ich zmysłów poprzez połączenie czerni, bieli i czerwieni, metek i elementów wydających dźwięk.

Produkt w całości wykonany jest w Polsce – od materiałów i metek, aż po ogrzewacz!

Jest bezpieczny i zgodny z wymaganiami dyrektyw UE. 

Ogrzewacz można używać zaraz po odpadnięciu kikuta pępowiny. Jest doskonałym wstępem do masażu. Dokładny opis masażu dostępny na stronie www.sposobnakolke.pl.

MR B może być używany przez całą rodzinę! Dzięki foliowemu opakowaniu zapinanemu na zamek zip produkt łatwo zabrać ze sobą. Doskonale sprawdzi się podczas wycieczek, spacerów czy na nartach.
Wszędzie tam, gdzie potrzebna jest odrobina ciepła.

Nowoczesne wzornictwo i rozwiązania w trosce o rozwój i bezpieczeństwo Twojego Maleństwa.
SuperZabawka MR B to zestaw etui + ogrzewacz. Sam wkład ogrzewający nie jest zabawka! Używanie razem z wkładem ogrzewającym pod nadzorem osoby dorosłej.

Do zabawy służy euti-przytulanka.
Materiał przytulanki: plusz.
Wysokość: 29cm.
Producent: Lullalove.
Opakowanie nie zawiera ftalanów.

Zdjęcia: