Muzyczna piramida do układania i nauki kolorów guiz j.polski 6m+ BabyMix

Wieża muzyczna to edukacyjna interaktywna zabawka zarówno dla niemowląt jak i kilku letnich dzieci. Piramidka uczy kolorów, rozpoznawania dźwięków, spostrzegawczości i koordynacji wzrokowo ruchowej. 

Jeśli nałożone zostanie błędne kółko zabawka o tym poinformuje i poprosi o jego zdjęcie, np.: "Nie udało się, to jest żółte kółko. Proszę zdejmij żółte kółko". Gdy założymy odpowiednie kółko zostaniemy pochwaleni: "Wspaniale!".

Zabawka mówi po polsku przyjaznym głosem bardzo wyraźnie, tak aby dziecko mogła wszystko zrozumieć. Doskonale sprawdza się jako zabawka rodzinna do zabawy w kilka osób

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: BabyMix

69.00 zł

Muzyczna Wieża do Nauki Kolorów jest doskonałą, interaktywną zabawką, która pomoże Twojemu dziecku w łatwy i przyjemny sposób zapoznać się ze światem kolorów i ich polskimi nazwami.

Wieżą muzyczną dziecko może bawić się już nawet 6-miesięczne niemowlę, które będzie bawić się kolorowymi grzechoczacymi kółeczkami.
1-2 letni maluszek chętnie będzie zakładał kolorowe kółeczka budując wieżę i słuchał wesołe melodyjki z zainteresowaniem będzie poznawał nazwy kolorów i uczestniczył w quizie.
Piramidką dziecko może bawić się na wiele sposobów:
- układać kolorowe krążki w dowolny sposób,lub w kolejności od największego do najmniejszego,
- krążki mogą służyć jako grzechotki,
- Po wybraniu opcji quiz dziecko będzie mogło wziąć udział w zabawie polegającej na rozpoznawaniu kolorów.
Funkcje:
- mówi po polsku,
- uczy nazw kolorów,
- wesołe melodie,
- kolorowe światła,
- regulacja głośności,
- kolorowe grzechotki.
Za pomocą efektów świetlnych, efektów dźwiękowych oraz muzyki zapewni rozrywkę każdemu maluchowi! 

Wspaniała muzyczna zabawa dla najmłodszych. Dzieciom spodoba się układanie piramidek z kółek, a w tej zabawce wprowadzonych zostało kilka innowacyjnych rozwiązań tak, aby zabawa była jeszcze ciekawsza i odkrywcza.W kółeczkach znajdują się kolorowe groszki, które podczas zabawy przesypują się w krążkach wesoło grzechocząc.
Ale najciekawsze dla dzieciaczków będą kolorowe światełka i muzyka jaką potrafi zagrać. Światełka rozbłyskują całą girlandą świateł sprawiając, że zabawka staje się dla najmłodszych dzieci bardzo atrakcyjna.
Starsze dzieci dzięki niej nauczą się nazw i rozpoznawania kolorów.
Wieżyczka będzie mówić jaki kolor jest w danym momencie zdejmowany i potrafi zadawać zagadki oczekując od dziecka założenia kółka o prawidłowym kolorze.
Prawidłowe ułożenie wszystkich kółek zostanie nagrodzone śliczną melodyjką.
  • Zabawka wyposażona jest w regulację głośności

Na podstawie muzycznej wieży znajdują się następujące przyciski:
- włącznik główny - gdy włączymy muzyczną wieżę przywita się miłym głosem "Dzień dobry Dzieci!".
- nauka kolorów - wciskając przycisk "kolor/nauka" usłyszymy: "Pouczmy się kolorów, zdejmij wszystkie kółka ze stojaczka".
- zabawa z kolorami - wciskając przycisk "kolor/quiz" usłyszymy: "czy umiesz już rozróżniać kolory? Sprawdźmy to! zdejmij wszystkie kółka ze stojaczka".
- muzyka - wciskając ten przycisk usłyszymy wesołą melodię oraz zaobserwujemy włączanie się różnych kolorów na wieży.
- regulacja głośności.
 
Gdy zabawka pozostanie uruchomiona i pozostawała w stanie bezczynności przez 3 minuty zostanie dezaktywowana.

Nauka kolorów - po przyciśnięciu guziczka "kolor/ nauka", zabawka poinformuje Twoje dziecko, aby zdjąć wszystkie kółka ze stojaczka.
Usłyszymy wówczas: "Nałóż kółko na stojaczek, a powiem jaki to kolor". 

Kiedy dziecko zacznie nakładać je z powrotem na stojaczek zabawka będzie wyraźnie nazywać kolory kółek, np.: "To jest czerwony". Gdy dziecko nałoży już wszystkie kółka usłyszymy: "Wspaniale! Spróbuj jeszcze raz!".

Zabawa z kolorami - po wciśnięciu przycisku "kolor/ quiz", zabawka poinformuje, aby zdjąć wszystkie kółka ze stojaczka. Następnie dziecko będzie informowane jakiego koloru kółko założyć na stojak, np.: "Załóż czerwone kółko na stojaczek".

Jeśli nałożone zostanie błędne kółko zabawka o tym poinformuje i poprosi o jego zdjęcie, np.: "Nie udało się, to jest żółte kółko. Proszę zdejmij żółte kółko".

Gdy założymy odpowiednie kółko zostaniemy pochwaleni: "Wspaniale!".

Na koniec zabawy miły głos powie "Cudownie! Udało się!  A teraz posłuchajmy muzyki".

Wiek:
powyżej 6 miesięcy

Wymiary pudełka: 22,5 x 15 x 14,5
Wymiary wieży: ok 22 x 15 cm 

Zasilanie:
3 baterie AA 1,5 V - dołączone baterie testowe 

Zabawka posiada Europejski Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE

Zdjęcia: