Muzyczny Elementarz Cztery Pory Roku CD+książeczka Kidimax

Cztery Pory Roku  w ramach cyklu wydawniczego „Muzyczny Elementarz dla Dzieci” CD + książeczka z tekstami piosenek (wierszykami M. Konopnickiej) 

Płyta Cztery Pory Roku to niezwykle ciepłe piosenki dla małych dzieci oraz dla dzieci w wieku przedszkolnym, z ogromną ilością barw i dźwięków, które pogłębiają wrażliwość estetyczną dziecka oraz jego naturalną ciekawość otaczającego świata.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: babymusic

35.00 zł

Płyta Cztery Pory Roku to rytmiczne piosenki, w wykonaniu małych dzieci, o ogromnej wartości literackiej, pełne zdrobnień i metafor ukazują dziecięcy sposób widzenia świata i pobudzają aktywność myślową i uczuciową malucha. 
Cztery Pory Roku to piosenki do zabawy i do odkrywania otaczającego świata, które uczą szacunku do przyrody. Takiej płyty dawno nie było na naszym rynku. 

https://youtu.be/kk5oMrOkffc
Do wierszy Marii Konopnickiej powstały piękne melodie rozpisane na kwartet smyczkowy - muzyka została skomponowana specjalnie na potrzeby tego projektu.  To płyta jedyna w swoim rodzaju, pełna różnorodnych piosenek i dziecięcych emocji w mistrzowskich interpretacjach małych artystów.
Cztery Pory Roku to pierwsza płyta w cyklu wydawniczym „Muzyczny Elementarz dla Dzieci”. W ramach cyklu odpowiemy na pytanie - czy poezja wielkich mistrzów z dawnych lat może być atrakcyjna dla dzieci dzisiaj ?
Lista utworów:
Lato
1. W lesie
2. Ogródek
3. Tęcza
4. Poranek
5. Kukułeczka
6. Deszczyk
7. Bocian
8. Cichy wieczór

Wiosna
1. W polu
2. Powitanie wiosenki
3. O czym ptaszek śpiewa
4. Nasze kwiaty
5. Jabłonka
6. Wierzba
7. Wesoły Janek
8. Dzień dobry

Jesień
1. Jesienią
2. Dożynki
3. Orzeszki
4. Dobranoc
5. Świerszczyk
6. Odlot

Zima
1. Sanna
2. Zima zła
3. Choinka w lesie
4. Zmarzlak
5. Ślizgawka

Zdjęcia: