Pojazdy i kierowcy połówki drewniana układanka puzzle z dużymi uchwytami Marko

Drewniana ekologiczna układanka z bezpiecznymi uchwytami to puzzle, które składają się z 5 obrazków podzielonych na pół. 

Fantastyczna zabawka edukacyjna przeznaczona dla dzieci już od 18m-ca życia doskonała do zabawy w domu lub w podróży.

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: PPHU Marko

10.00 zł

Puzzle drewniane układanka z uchwytami Pojazdy i kierowcy to kolorowa układanka przedstawiająca uśmiechnięte misie kierujące samolotem, lokomotywą, motocyklem, samochodem i żaglówką. 

Zadanie polega na znalezieniu i dopasowaniu przedniej i tylnej części pojazdu oraz umieszczeniu obu elementów na podstawce.
Jest to zestaw 10 drewnianych elementów, które dziecko będzie dopasowywać do siebie i do odpowiednich otworów w podstawie czyli ułożenie wszystkich elementów w jedną całość.

Zabawka edukacyjna, rozwija logiczne myślenie i pamięć wzrokową, pobudza wyobraźnię, uczy rozpoznawania kolorów, kształtów, ćwiczy koordynację wzrokowo–ruchową oraz doskonali ruchy precyzyjne i sprawność manualną rączek dziecka.

Zabawka jest wykonana bardzo starannie, wszystkie krawędzie są zaokrąglone a więc jest bardzo bezpieczna dla małych dzieci. Duże uchwyty umożliwiające sprawne układanie części obrazków są toczone a więc przyjazne delikatnym rączkom maluszków.

Zabawka idealna na prezent posiada Europejski Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE.

Wiek: 18m+

Wymiary układanki:
29,5 cm x 21,8 cm x 2 cm (grubość wraz z uchwytami)

producent: Hongji TOYS

Zdjęcia: