Słonik Orkiestra 7w1 instrumenty muzyczne interaktywny TOMY 12m+

Słonik orkiestra to połączenie jeżdżącej i zabawki - słonika - i instrumentów, które wprowadzają maluszka w świat muzyki. Nosek słonika to trąba, uszy - dzwonki a w korpusie znajdują się cymbałki, bębenek i harmonijka.

Jeżdżący grający Muzyczny Słonik Orkiestra składa się z kolorowych klocków - instrumentów muzycznych. Jest przeznaczony dla dzieci w różnych grupach wiekowych - od niemowlęcia poprzez wiek przedszkolny

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: TOMY

109.00 zł

Słonik Orkiestra jest tak niezwykłą i pomysłową zabawką, że zapewni masę wesołej aktywnej zabawy zarówno niemowlakom które dopiero uczą się raczkować jak i starszym dzieciom, które mogą się nim bawić jak klockami czy urządzać sobie koncerty używając instrumentów muzycznych z których jest zbudowany.

https://youtu.be/8aBtjuhWQNA

Po naciśnięciu figurki słonika zabawka rusza macha uszami i trąbą wygrywając różne melodyjki. Zabawka jest więc idealna dla dzieci, które dopiero rozpoczynają samodzielne poruszanie się. Uciekający Słonik zachęci nawet największego leniuszka do ruchu i aktywności. Słonik więc pomoże Maluszkowi w nauce raczkowania a potem chodzenia gdyż każde dziecko z pewnością zechce podążać za tak niezwykłym słonikiem.  Starsze dzieci mogą już bawić się w rozkładanie i składanie zwierzątka z poszczególnych instrumentów.

Zalety zabawki:
- po zabawie łatwo można złożyć zabawkę, jak kolorowe puzzle.
- słonik, kiedy jest popychany przez dziecko, macha uszami i trąbą.
- zabawka przyciąga wzrok wesołą kolorystyką i zabawną formą, a dodatkowo rozwija ciekawość i umiejętności dziecka.
- zachęca do różnych form dziecięcej aktywności.

Wymiary zabawki: dł. 27,5 cm. wys.18 cm.
Wymiary opakowania: 28,5cm x 24cm x 23 cm 

"Słonik Orkiestra" jest wielofunkcyjny, posiada rozmaite możliwości zabawy: puzzle do składania i rozkładania, aż 5 różnych instrumentów muzycznych: trąbka, bębenek, cymbałki, harmonijkę oraz kastaniety. Wszystkie instrumenty wydają dźwięki i zachęcą Malucha do muzycznej zabawy, rozwijając jego słuch.
Wiek dziecka: od 12 miesięcy

Zdjęcia: