ZEGAR puzzle edukacyjne drewniana układanka z uchwytami Marko

Drewniana ekologiczna bezpieczna układanka z uchwytami Zegar to edukacyjne puzzle które rozwijają zdolności motoryczne i logiczne myślenie, uczą małe dzieci rozpoznawania kształtów, kolorów, cyferek a starsze - liczenia, godzin, minut i określania czasu

W magazynie - wysyłka w 24h


Stan: nowy

Producent: PPHU Marko

23.00 zł

Kolorowe puzzle z uchwytami pozwalającymi dziecku na swobodne wyciąganie i wkładanie poszczególnych elementów cyfr od 1 do 12 z podstawy w formie tarczy zegara Pomoc dydaktyczna w zakresie odczytywania godzin, minut i nauce logicznego myślenia.

Układaj i baw się! Czas na przyswojenie umiejętności potrzebnych każdemu przedszkolakowi. Czy jest lepszy sposób na poznanie liczb i określania czasu na tradycyjnym zegarze niż nauka połączona z zabawą? Układajcie razem z dzieckiem cyferki w odpowiedniej kolejności ucząc dziecko jednocześnie ich prawidłowej wymowy.
Kolorowa układanka w kształcie tarczy zegara z ruchomymi wskazówkami przedstawiająca liczby 1-12 odpowiadające godzinom na tradycyjnym zegarze oraz obrazki z kółeczkami odpowiadającymi minutom ( 5-60)
Puzzle Zegar to zestaw 12 drewnianych elementów, które maluch będzie wkładał do odpowiednich kształtem otworów. Jest to fantastyczna zabawa i jednocześnie nauka cyferek, liczenia, określania czasu 

Zabawka wyróżnia się wysoką jakością wykonania, wytrzymałością puzzli i precyzją dopasowania elementów. Atutem są też duże uchwyty dostosowane do małych rączek dziecka. Zabawka jest całkowicie bezpieczna nawet dla małych dzieci gdyż nie posiada małych elementów a wszystkie krawędzie drewnianych elementów są wyszlifowane a więc nie będą raniły raczek dziecka. 

Kolorowa układanka edukacyjna Zegar z wygodną drewnianą podstawką i 12 wyjmowanymi cyferkami jest idealna do zabawy w domu i w czasie podróży
Zabawka świetnie kształtuje zdolności motoryczne oraz logiczne myślenie Twojego dziecka. Kolorowe obrazki przyciągną wzrok i zainteresują malucha. Wskazówki są ruchome co pozwala na zapoznanie się ze znajomością zegarka.
Poprzez zabawę dziecko uczy się dopasowywania odpowiednich kształtów, kojarzenia kolorów cyfr i funkcjonowania zegarka
Elementy puzzli w całości wykonane z drewna są nietoksyczne, przez co stanowią bezpieczną i ekologiczną alternatywę dla plastikowych odpowiedników.
Posiadają uchwyty pomagające wyjąć i ponownie włożyć puzzle.

Zabawka posiada Europejski Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE

Zdjęcia: